Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:02
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kopparbalja
nr. 621262

Kopparbalja mm D=32 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-05-21 20:04:16 300 kr
Budgivare 4 2022-05-23 18:59:26 300 kr
Budgivare 3 2022-05-21 20:04:16 150 kr
Budgivare 2 2022-05-21 13:22:15 125 kr
Budgivare 1 2022-05-21 09:17:36 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 13:08:30 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 09:17:36 50 kr