300 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:48
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Dykficklampa Tanalux-S
nr. 621273

Dykficklampa Tanalux-S, 1960-tal, Längd=32cm, plast

Anmärkningar: Bruksslitage, testad - fungerar, enligt uppgift trycktestad till 50 meter

Budgivare 6 2022-05-23 12:37:31 300 kr
Budgivare 5 2022-05-20 19:16:19 250 kr
Budgivare 6 2022-05-23 12:36:46 200 kr
Budgivare 5 2022-05-20 19:16:04 175 kr
Budgivare 4 2022-05-18 23:03:30 150 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:50:31 125 kr
Budgivare 1 2022-05-17 18:55:18 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:39:47 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 22:00:45 50 kr