350 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:58
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Träföremål
nr. 621278

Träföremål, signerade "Sixten"

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 2 2022-05-23 20:47:53 350 kr
Budgivare 3 2022-05-23 20:02:34 300 kr
Budgivare 2 2022-05-23 20:47:45 250 kr
Budgivare 3 2022-05-23 20:02:34 200 kr
Budgivare 2 2022-05-23 20:47:25 175 kr
Budgivare 3 2022-05-23 20:02:34 150 kr
Budgivare 2 2022-05-23 20:47:06 125 kr
Budgivare 3 2022-05-23 20:02:34 100 kr
Budgivare 2 2022-05-23 13:16:27 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:07:16 50 kr