350 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:08
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Kobratelefoner
nr. 621288

Kobratelefoner 3st, "Ericofon", 1900-talets mitt / senare hälft samt 2000-tal, Formgivare Ralph Lysell och Gösta Thames

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 5 2022-05-24 16:37:27 350 kr
Budgivare 7 2022-05-24 16:24:43 300 kr
Budgivare 5 2022-05-23 13:47:03 250 kr
Budgivare 6 2022-05-23 13:07:23 200 kr
Budgivare 5 2022-05-21 20:25:34 175 kr
Budgivare 4 2022-05-19 23:05:31 150 kr
Budgivare 3 2022-05-18 19:26:01 125 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:12:24 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 02:57:59 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:12:24 50 kr