Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:15
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordsfotogenlampor
nr. 621290

Bordsfotogenlampor 2 st H=60 och mindre

Anmärkningar: ett rör saknas nagg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 6 2022-05-23 14:53:30 450 kr
Budgivare 2 2022-05-18 23:12:38 400 kr
Budgivare 5 2022-05-18 22:29:38 350 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:52:50 300 kr
Budgivare 4 2022-05-17 21:51:47 250 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:52:48 250 kr
Budgivare 4 2022-05-17 21:51:47 200 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:52:45 175 kr
Budgivare 4 2022-05-17 21:51:30 150 kr
Budgivare 2 2022-05-17 00:46:27 125 kr
Budgivare 3 2022-05-16 22:27:45 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 20:56:23 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 19:46:56 50 kr