Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:16
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Flaskor
nr. 621291

Flaskor 3 st bla Karpalund och Finlandsbryggeriet H=52 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 4 2022-05-23 18:57:32 150 kr
Budgivare 2 2022-05-20 06:56:52 125 kr
Budgivare 3 2022-05-17 23:01:17 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:33:20 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 20:02:37 50 kr