Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:18
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skrivställ
nr. 621293

Skrivställ marmor + tennljusstakar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-05-23 18:44:00 125 kr
Budgivare 3 2022-05-23 19:13:16 100 kr
Budgivare 2 2022-05-23 18:34:49 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:09:59 50 kr