Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:20
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Glasservisdelar Kosta
nr. 621295

Glasservisdelar Kosta

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-05-23 19:13:03 250 kr
Budgivare 1 2022-05-21 09:09:18 200 kr
Budgivare 3 2022-05-23 17:17:52 175 kr
Budgivare 1 2022-05-21 09:09:18 150 kr
Budgivare 2 2022-05-23 09:53:58 125 kr
Budgivare 1 2022-05-21 09:09:18 100 kr
Budgivare 2 2022-05-23 09:53:18 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 09:09:06 50 kr