Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:23
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Resegrammofon
nr. 621298

Resegrammofon + stenkakor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 5 2022-05-23 17:23:32 200 kr
Budgivare 4 2022-05-23 16:53:12 175 kr
Budgivare 3 2022-05-22 20:34:25 150 kr
Budgivare 2 2022-05-22 18:13:55 125 kr
Budgivare 1 2022-05-21 22:05:00 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 06:09:47 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 20:56:36 50 kr