125 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:19
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  200 kr
Spegel
nr. 621308

Spegel + skåp, 1900-talets mitt, skåp H=61 B=66 spegel H=120

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 4 2022-05-24 19:16:48 125 kr
Budgivare 3 2022-05-24 19:09:16 100 kr
Budgivare 2 2022-05-23 11:00:19 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 21:18:12 50 kr