Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:20
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Varuvagn
nr. 621311

Varuvagn, H=122 B=44

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 3 2022-05-24 16:57:54 175 kr
Budgivare 5 2022-05-23 22:32:08 150 kr
Budgivare 4 2022-05-23 19:52:05 125 kr
Budgivare 3 2022-05-22 22:37:45 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 20:06:29 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 12:43:39 50 kr