Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:24
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Varuvagn
nr. 621314

Varuvagn, metall, H=158 B=68

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 1 2022-05-18 12:28:07 350 kr
Budgivare 2 2022-05-24 16:58:31 350 kr
Budgivare 1 2022-05-18 12:28:07 300 kr
Budgivare 3 2022-05-23 19:53:06 250 kr
Budgivare 1 2022-05-18 12:28:07 200 kr
Budgivare 3 2022-05-23 19:53:00 175 kr
Budgivare 1 2022-05-18 12:28:07 150 kr
Budgivare 3 2022-05-23 19:52:54 125 kr
Budgivare 1 2022-05-18 12:28:07 100 kr
Budgivare 2 2022-05-22 22:38:12 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 12:28:07 50 kr