Auktionen avslutad:
2 300 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:00
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Kedja
nr. 621325

Kedja 14 k guld. + hänge och örhänge.18K. med små diamanter. vikt. 3g.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (36 bud)
Budgivare 8 2022-05-24 17:20:37 2 300 kr
Budgivare 9 2022-05-25 18:13:20 2 200 kr
Budgivare 8 2022-05-24 17:20:37 2 100 kr
Budgivare 11 2022-05-24 17:00:18 2 000 kr
Budgivare 8 2022-05-23 11:04:59 1 900 kr
Budgivare 11 2022-05-24 17:00:12 1 900 kr
Budgivare 8 2022-05-23 11:04:59 1 800 kr
Budgivare 11 2022-05-24 17:00:03 1 700 kr
Budgivare 8 2022-05-23 11:04:59 1 600 kr
Budgivare 11 2022-05-24 16:59:59 1 500 kr
Budgivare 8 2022-05-20 11:45:54 1 400 kr
Budgivare 10 2022-05-21 10:06:20 1 300 kr
Budgivare 8 2022-05-20 11:45:54 1 200 kr
Budgivare 10 2022-05-21 10:05:57 1 100 kr
Budgivare 8 2022-05-19 17:11:37 1 000 kr
Budgivare 6 2022-05-19 20:31:22 1 000 kr
Budgivare 8 2022-05-19 17:11:37 950 kr
Budgivare 6 2022-05-19 20:31:19 900 kr
Budgivare 8 2022-05-19 17:11:37 850 kr
Budgivare 9 2022-05-19 19:19:27 800 kr
Budgivare 8 2022-05-19 17:11:37 750 kr
Budgivare 9 2022-05-19 19:18:47 700 kr
Budgivare 8 2022-05-19 17:11:37 650 kr
Budgivare 9 2022-05-19 19:18:37 600 kr
Budgivare 8 2022-05-19 17:11:14 550 kr
Budgivare 6 2022-05-19 10:33:04 500 kr
Budgivare 7 2022-05-19 16:56:59 500 kr
Budgivare 6 2022-05-19 10:33:04 250 kr
Budgivare 5 2022-05-19 08:54:01 200 kr
Budgivare 5 2022-05-19 08:54:01 175 kr
Budgivare 4 2022-05-18 20:51:38 150 kr
Budgivare 3 2022-05-18 20:32:53 125 kr
Budgivare 2 2022-05-18 20:30:17 100 kr
Budgivare 1 2022-05-18 20:08:10 75 kr
Budgivare 2 2022-05-18 20:30:14 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 20:08:02 50 kr