950 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:36
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Tallrikar
nr. 621330

Tallrikar, 7 st, blå kant, 18-1900-tal, D=16

Anmärkningar: Ytslitage

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 3 2022-05-24 19:22:01 950 kr
Budgivare 5 2022-05-24 19:22:09 900 kr
Budgivare 3 2022-05-24 19:16:58 850 kr
Budgivare 5 2022-05-24 18:14:00 800 kr
Budgivare 3 2022-05-22 14:06:59 750 kr
Budgivare 5 2022-05-24 18:13:55 750 kr
Budgivare 3 2022-05-22 14:06:59 700 kr
Budgivare 5 2022-05-24 18:13:42 650 kr
Budgivare 3 2022-05-22 14:06:59 600 kr
Budgivare 5 2022-05-24 18:13:37 550 kr
Budgivare 3 2022-05-22 14:06:59 500 kr
Budgivare 4 2022-05-20 22:01:42 450 kr
Budgivare 1 2022-05-18 19:43:13 400 kr
Budgivare 4 2022-05-18 20:55:03 400 kr
Budgivare 1 2022-05-18 19:43:13 350 kr
Budgivare 3 2022-05-17 21:15:49 300 kr
Budgivare 3 2022-05-17 21:15:49 250 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:03:00 200 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:03:00 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:10:19 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:03:00 50 kr