Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:42
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 621334

Figurin, Royal Copenhagen, förstasortering, L=23

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 7 2022-05-24 19:37:32 850 kr
Budgivare 6 2022-05-21 09:05:10 800 kr
Budgivare 7 2022-05-24 19:37:20 800 kr
Budgivare 6 2022-05-21 09:05:10 750 kr
Budgivare 7 2022-05-24 19:37:00 700 kr
Budgivare 6 2022-05-21 09:05:10 650 kr
Budgivare 5 2022-05-19 20:36:09 600 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:54:09 550 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:54:09 300 kr
Budgivare 4 2022-05-18 19:47:34 250 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:54:09 200 kr
Budgivare 4 2022-05-18 19:46:57 175 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:54:09 150 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:37:16 125 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:10:49 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:37:12 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:10:49 50 kr