Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:44
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Dubbdäck
nr. 621348

Dubbdäck 195/65R15 på plåtfälgar Volvo

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 3 2022-05-23 18:24:02 600 kr
Budgivare 7 2022-05-23 18:36:46 550 kr
Budgivare 3 2022-05-23 18:24:02 500 kr
Budgivare 7 2022-05-23 18:36:44 450 kr
Budgivare 3 2022-05-23 10:15:19 400 kr
Budgivare 6 2022-05-19 22:42:51 350 kr
Budgivare 5 2022-05-18 22:00:25 300 kr
Budgivare 4 2022-05-18 18:32:00 250 kr
Budgivare 3 2022-05-18 09:24:24 200 kr
Budgivare 4 2022-05-18 18:31:50 175 kr
Budgivare 3 2022-05-18 09:24:24 150 kr
Budgivare 4 2022-05-18 18:31:44 125 kr
Budgivare 3 2022-05-18 09:24:24 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 20:40:29 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 20:05:50 50 kr