Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:47
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Herrcykel Husqvarna
nr. 621351

Herrcykel Husqvarna äldre 28 tum

Anmärkningar: lättare rep objekt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 4 2022-05-21 17:16:45 500 kr
Budgivare 3 2022-05-22 21:26:21 500 kr
Budgivare 4 2022-05-21 17:16:45 450 kr
Budgivare 3 2022-05-22 21:26:17 400 kr
Budgivare 4 2022-05-21 17:16:45 350 kr
Budgivare 3 2022-05-22 21:26:13 300 kr
Budgivare 4 2022-05-21 17:16:45 250 kr
Budgivare 3 2022-05-22 21:26:08 200 kr
Budgivare 4 2022-05-21 17:16:45 175 kr
Budgivare 1 2022-05-21 10:21:02 150 kr
Budgivare 1 2022-05-16 20:15:36 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 16:42:41 125 kr
Budgivare 1 2022-05-16 20:15:36 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 11:44:37 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 20:15:22 50 kr