Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:54
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
ET
nr. 621358

ET figur H=16

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 3 2022-05-20 18:32:12 175 kr
Budgivare 2 2022-05-20 12:38:56 150 kr
Budgivare 2 2022-05-20 12:38:56 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 18:31:56 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 12:38:56 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 23:25:56 50 kr