Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:59
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ytterfoder
nr. 621363

Ytterfoder glas ett par H=16

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 5 2022-05-23 19:52:24 175 kr
Budgivare 4 2022-05-23 17:49:25 150 kr
Budgivare 2 2022-05-23 15:25:22 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 21:39:55 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:57:57 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 20:55:24 50 kr