Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:02
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Planscher
nr. 621368

Planscher 2 st 67 X 51

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-05-17 20:40:19 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 20:55:14 50 kr