Auktionen avslutad:
2 100 kr
Avslutas: 24 MAJ 21:05
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Brosch
nr. 621372

Brosch, ring och hänge i 18 guld. Camé. storlek 3,7 cm. co mindre. vikt. 10,8.g

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (27 bud)
Budgivare 9 2022-05-21 15:37:00 2 100 kr
Budgivare 8 2022-05-20 15:31:27 2 000 kr
Budgivare 9 2022-05-21 15:36:56 2 000 kr
Budgivare 8 2022-05-20 15:31:27 1 000 kr
Budgivare 7 2022-05-21 13:51:56 950 kr
Budgivare 8 2022-05-20 15:31:27 850 kr
Budgivare 7 2022-05-21 10:53:03 800 kr
Budgivare 8 2022-05-20 15:31:27 750 kr
Budgivare 7 2022-05-19 19:47:42 700 kr
Budgivare 5 2022-05-18 09:00:00 650 kr
Budgivare 6 2022-05-18 06:26:25 600 kr
Budgivare 5 2022-05-18 08:59:58 600 kr
Budgivare 6 2022-05-18 06:26:22 550 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:50:15 500 kr
Budgivare 6 2022-05-18 06:26:19 450 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:50:15 400 kr
Budgivare 6 2022-05-18 06:26:17 350 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:50:15 300 kr
Budgivare 6 2022-05-18 06:26:15 250 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:50:15 200 kr
Budgivare 6 2022-05-18 06:26:12 175 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:50:15 150 kr
Budgivare 4 2022-05-17 23:24:35 125 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:51:00 100 kr
Budgivare 3 2022-05-17 23:00:08 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:15:23 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 21:10:01 50 kr