Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 24 MAJ 20:50
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Rullstol
nr. 621380

Rullstol "Quickie"XXL.

Anmärkningar: Sittdyna saknas.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-05-24 20:11:13 100 kr
Budgivare 2 2022-05-24 20:02:05 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 19:36:30 50 kr