Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 24 MAJ 20:42
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Plastmatta
nr. 621383

Plastmatta för inläggning. träimitation ca 30 kvm.

Anmärkningar: oanvänd.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 8 2022-05-24 20:39:21 350 kr
Budgivare 3 2022-05-21 11:31:13 300 kr
Budgivare 7 2022-05-20 21:01:09 250 kr
Budgivare 6 2022-05-19 21:54:02 200 kr
Budgivare 5 2022-05-19 20:57:50 175 kr
Budgivare 3 2022-05-18 19:04:22 150 kr
Budgivare 4 2022-05-18 07:46:39 125 kr
Budgivare 3 2022-05-18 07:04:16 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 22:32:59 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 21:14:39 50 kr