Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 24 MAJ 20:30
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Hattar
nr. 621387

Hattar, 2 st, och bijouterier.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2022-05-24 07:53:05 175 kr
Budgivare 4 2022-05-24 19:45:45 150 kr
Budgivare 2 2022-05-24 07:53:05 125 kr
Budgivare 3 2022-05-24 19:41:00 100 kr
Budgivare 2 2022-05-24 07:52:29 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 22:59:36 50 kr