Auktionen avslutad:
3 300 kr
Avslutas: 24 MAJ 20:47
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 621430

LP-skivor

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (41 bud)
Budgivare 11 2022-05-24 20:42:13 3 300 kr
Budgivare 7 2022-05-24 20:44:57 3 200 kr
Budgivare 11 2022-05-24 20:42:13 3 100 kr
Budgivare 7 2022-05-24 20:44:21 3 000 kr
Budgivare 11 2022-05-24 20:42:13 2 900 kr
Budgivare 7 2022-05-24 20:27:36 2 800 kr
Budgivare 7 2022-05-24 20:27:30 2 700 kr
Budgivare 9 2022-05-24 19:44:35 2 600 kr
Budgivare 11 2022-05-24 19:33:48 2 500 kr
Budgivare 9 2022-05-24 19:44:27 2 500 kr
Budgivare 11 2022-05-24 19:33:48 2 400 kr
Budgivare 9 2022-05-24 19:44:21 2 300 kr
Budgivare 11 2022-05-24 19:33:48 2 200 kr
Budgivare 9 2022-05-24 19:44:12 2 100 kr
Budgivare 11 2022-05-24 18:10:26 2 000 kr
Budgivare 9 2022-05-24 18:56:37 1 900 kr
Budgivare 11 2022-05-24 18:10:26 1 800 kr
Budgivare 9 2022-05-24 18:56:27 1 700 kr
Budgivare 11 2022-05-24 00:27:27 1 600 kr
Budgivare 10 2022-05-23 20:14:44 1 500 kr
Budgivare 11 2022-05-24 00:27:16 1 400 kr
Budgivare 10 2022-05-23 20:14:44 1 300 kr
Budgivare 9 2022-05-21 16:03:46 1 200 kr
Budgivare 8 2022-05-18 19:09:14 1 100 kr
Budgivare 5 2022-05-17 21:43:21 1 000 kr
Budgivare 5 2022-05-17 21:43:21 750 kr
Budgivare 7 2022-05-18 10:42:20 700 kr
Budgivare 5 2022-05-17 21:43:21 650 kr
Budgivare 6 2022-05-17 23:31:27 600 kr
Budgivare 5 2022-05-17 21:43:21 550 kr
Budgivare 4 2022-05-17 21:25:40 500 kr
Budgivare 3 2022-05-17 21:25:13 450 kr
Budgivare 4 2022-05-17 21:25:35 400 kr
Budgivare 3 2022-05-17 21:25:13 350 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:13:03 300 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:13:03 175 kr
Budgivare 3 2022-05-17 21:24:50 150 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:13:03 125 kr
Budgivare 3 2022-05-17 21:24:39 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:13:03 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 21:08:52 50 kr