Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 24 MAJ 20:46
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 621431

LP-skivor

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 7 2022-05-24 18:57:04 1 100 kr
Budgivare 8 2022-05-24 17:23:13 1 000 kr
Budgivare 7 2022-05-24 18:56:59 1 000 kr
Budgivare 8 2022-05-24 17:23:13 950 kr
Budgivare 7 2022-05-23 18:45:25 900 kr
Budgivare 7 2022-05-23 18:45:25 750 kr
Budgivare 2 2022-05-23 15:31:15 700 kr
Budgivare 7 2022-05-21 16:04:01 650 kr
Budgivare 6 2022-05-18 19:21:42 600 kr
Budgivare 4 2022-05-17 21:45:47 550 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:31:21 500 kr
Budgivare 4 2022-05-17 21:45:47 450 kr
Budgivare 5 2022-05-17 23:31:15 400 kr
Budgivare 4 2022-05-17 21:45:47 350 kr
Budgivare 3 2022-05-17 21:27:42 300 kr
Budgivare 3 2022-05-17 21:27:42 250 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:37:12 200 kr
Budgivare 3 2022-05-17 21:27:42 175 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:27:17 150 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:27:17 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 21:08:15 50 kr