Auktionen avslutad:
1 700 kr
Avslutas: 24 MAJ 20:48
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 621432

LP-skivor

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (33 bud)
Budgivare 9 2022-05-24 18:57:25 1 700 kr
Budgivare 13 2022-05-24 18:53:21 1 600 kr
Budgivare 9 2022-05-24 18:57:19 1 600 kr
Budgivare 13 2022-05-24 18:53:21 1 500 kr
Budgivare 9 2022-05-24 18:57:14 1 400 kr
Budgivare 13 2022-05-24 18:53:21 1 300 kr
Budgivare 12 2022-05-24 15:54:31 1 200 kr
Budgivare 2 2022-05-24 10:32:30 1 100 kr
Budgivare 2 2022-05-24 10:29:16 1 000 kr
Budgivare 11 2022-05-24 09:58:04 950 kr
Budgivare 9 2022-05-23 18:44:53 900 kr
Budgivare 2 2022-05-23 22:35:01 900 kr
Budgivare 9 2022-05-23 18:44:53 850 kr
Budgivare 2 2022-05-23 22:32:38 800 kr
Budgivare 9 2022-05-23 18:44:53 700 kr
Budgivare 2 2022-05-23 15:32:13 650 kr
Budgivare 9 2022-05-23 04:40:31 600 kr
Budgivare 7 2022-05-22 21:26:35 550 kr
Budgivare 10 2022-05-22 20:24:14 500 kr
Budgivare 9 2022-05-21 16:04:10 450 kr
Budgivare 8 2022-05-21 13:24:38 400 kr
Budgivare 7 2022-05-20 18:16:06 350 kr
Budgivare 2 2022-05-18 15:02:29 300 kr
Budgivare 6 2022-05-19 16:45:42 300 kr
Budgivare 2 2022-05-18 15:02:17 250 kr
Budgivare 5 2022-05-18 10:41:20 200 kr
Budgivare 4 2022-05-17 23:31:09 175 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:26:45 150 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:05:33 150 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:26:45 125 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:05:30 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:26:45 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 21:07:42 50 kr