Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 24 MAJ 20:50
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 621433

LP-skivor

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (30 bud)
Budgivare 9 2022-05-24 20:07:17 1 500 kr
Budgivare 2 2022-05-24 19:51:02 1 400 kr
Budgivare 9 2022-05-24 18:59:12 1 300 kr
Budgivare 2 2022-05-24 10:32:05 1 200 kr
Budgivare 2 2022-05-24 10:30:15 1 100 kr
Budgivare 9 2022-05-23 23:04:51 1 000 kr
Budgivare 2 2022-05-24 10:30:08 1 000 kr
Budgivare 9 2022-05-23 23:04:51 950 kr
Budgivare 2 2022-05-24 10:30:01 900 kr
Budgivare 9 2022-05-23 23:04:51 850 kr
Budgivare 2 2022-05-24 10:29:49 800 kr
Budgivare 9 2022-05-23 23:04:51 750 kr
Budgivare 2 2022-05-24 10:29:42 700 kr
Budgivare 9 2022-05-23 23:04:51 600 kr
Budgivare 2 2022-05-23 15:31:39 550 kr
Budgivare 2 2022-05-23 15:31:31 500 kr
Budgivare 8 2022-05-20 18:17:05 450 kr
Budgivare 7 2022-05-19 16:47:05 400 kr
Budgivare 2 2022-05-18 15:02:47 350 kr
Budgivare 6 2022-05-18 19:19:54 350 kr
Budgivare 2 2022-05-18 15:02:47 300 kr
Budgivare 5 2022-05-18 10:41:01 250 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:28:05 200 kr
Budgivare 4 2022-05-17 23:31:04 200 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:28:05 175 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:05:20 150 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:28:05 125 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:05:15 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:28:05 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 21:07:02 50 kr