Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 24 MAJ 20:52
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 621434

LP-skivor

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 3 2022-05-24 20:48:20 1 000 kr
Budgivare 6 2022-05-24 18:54:54 950 kr
Budgivare 4 2022-05-24 18:58:10 950 kr
Budgivare 6 2022-05-24 18:54:54 900 kr
Budgivare 4 2022-05-24 18:58:04 850 kr
Budgivare 6 2022-05-24 18:54:54 800 kr
Budgivare 4 2022-05-24 18:57:59 750 kr
Budgivare 6 2022-05-24 18:54:54 350 kr
Budgivare 5 2022-05-24 12:02:59 300 kr
Budgivare 4 2022-05-23 18:45:53 250 kr
Budgivare 1 2022-05-23 15:34:08 200 kr
Budgivare 4 2022-05-22 11:07:33 175 kr
Budgivare 1 2022-05-18 15:03:01 150 kr
Budgivare 3 2022-05-18 10:40:34 125 kr
Budgivare 1 2022-05-17 21:29:32 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 23:30:57 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 21:29:32 50 kr