Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 24 MAJ 20:55
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 621435

LP-skivor

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 5 2022-05-24 20:52:48 800 kr
Budgivare 2 2022-05-24 18:48:33 750 kr
Budgivare 1 2022-05-23 15:33:07 700 kr
Budgivare 7 2022-05-22 11:08:28 650 kr
Budgivare 4 2022-05-18 07:47:23 600 kr
Budgivare 6 2022-05-18 19:08:44 550 kr
Budgivare 4 2022-05-18 07:47:23 500 kr
Budgivare 5 2022-05-18 10:39:58 450 kr
Budgivare 4 2022-05-18 07:47:23 400 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:50:07 350 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:50:07 175 kr
Budgivare 3 2022-05-17 23:30:50 150 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:50:07 125 kr
Budgivare 1 2022-05-17 21:32:21 100 kr
Budgivare 1 2022-05-17 21:32:21 50 kr