Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:16
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kökshanddukar
nr. 621458

Kökshanddukar mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 6 2022-05-24 16:39:39 350 kr
Budgivare 5 2022-05-24 19:05:49 300 kr
Budgivare 6 2022-05-24 16:39:39 250 kr
Budgivare 5 2022-05-24 18:18:53 200 kr
Budgivare 6 2022-05-24 16:39:39 175 kr
Budgivare 5 2022-05-24 11:18:23 150 kr
Budgivare 4 2022-05-19 22:07:09 125 kr
Budgivare 3 2022-05-18 18:39:03 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 08:59:48 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 19:58:55 50 kr