Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:17
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Sänglinne
nr. 621460

Sänglinne mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-05-21 19:03:39 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 21:08:09 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 19:02:30 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 02:59:37 50 kr