Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:18
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ljuslyktor
nr. 621461

Ljuslyktor mm bla Orrefors

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-05-24 17:45:05 350 kr
Budgivare 2 2022-05-18 10:11:03 300 kr
Budgivare 3 2022-05-17 23:11:45 250 kr
Budgivare 3 2022-05-17 23:11:45 200 kr
Budgivare 2 2022-05-17 22:34:26 175 kr
Budgivare 2 2022-05-17 22:34:16 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:21:05 50 kr