Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:28
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kamera Canon EOS
nr. 621493

Kamera Canon EOS 600 + fiskerulle ABU Ambassadeur och smycken

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 8 2022-05-24 16:11:10 550 kr
Budgivare 7 2022-05-24 15:45:33 500 kr
Budgivare 8 2022-05-24 16:11:05 450 kr
Budgivare 7 2022-05-24 15:45:33 400 kr
Budgivare 5 2022-05-22 10:53:01 350 kr
Budgivare 6 2022-05-19 09:57:28 300 kr
Budgivare 6 2022-05-19 09:57:28 175 kr
Budgivare 4 2022-05-18 11:58:02 150 kr
Budgivare 5 2022-05-18 15:57:12 150 kr
Budgivare 4 2022-05-18 11:58:02 125 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:08:46 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 21:16:42 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:18:59 50 kr