Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:35
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vaser
nr. 621500

Vaser ljuslyktor mm bla Orrefors

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-05-17 23:08:01 250 kr
Budgivare 5 2022-05-23 21:14:42 200 kr
Budgivare 4 2022-05-17 23:08:01 175 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:38:40 150 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:38:40 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 22:01:10 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:16:48 50 kr