Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:40
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vaser Boda Bertil
nr. 621505

Vaser Boda Bertil Vallien 2 st H=24 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 5 2022-05-24 15:24:05 600 kr
Budgivare 3 2022-05-21 22:45:57 550 kr
Budgivare 3 2022-05-21 22:45:57 400 kr
Budgivare 7 2022-05-21 00:18:30 350 kr
Budgivare 6 2022-05-18 15:47:28 300 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:51:12 250 kr
Budgivare 5 2022-05-18 04:45:33 250 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:51:12 200 kr
Budgivare 5 2022-05-18 04:44:39 175 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:51:12 150 kr
Budgivare 4 2022-05-17 23:22:23 125 kr
Budgivare 3 2022-05-17 22:51:12 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:53:24 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:16:18 50 kr