Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 25 MAJ 20:20
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Matta
nr. 621527

Matta, handknuten, Kina,168 X 229 cm

Anmärkningar: Bruksslitage, fläckar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-05-25 19:25:59 75 kr
Budgivare 1 2022-05-25 16:51:04 50 kr