Auktionen avslutad:
1 300 kr
Avslutas: 25 MAJ 20:36
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 621538

Damcykel, Exclusive Classic, 3 växlar, 28 tum

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

På detta föremål ingår moms även i det vinnande budet. Det innebär att 20% av det klubbade beloppet kommer att utgöras av moms. Det totala beloppet att betala blir dock detsamma som för övriga auktioner och slagavgift och provision tillkommer precis som vanligt.
Budhistorik (27 bud)
Budgivare 13 2022-05-25 20:33:20 1 300 kr
Budgivare 7 2022-05-25 19:07:40 1 200 kr
Budgivare 12 2022-05-25 12:02:25 1 100 kr
Budgivare 8 2022-05-25 09:08:36 1 000 kr
Budgivare 8 2022-05-25 09:08:36 950 kr
Budgivare 10 2022-05-24 08:51:43 900 kr
Budgivare 8 2022-05-25 09:08:22 900 kr
Budgivare 10 2022-05-24 06:31:44 850 kr
Budgivare 11 2022-05-23 22:48:28 800 kr
Budgivare 10 2022-05-23 22:08:48 750 kr
Budgivare 9 2022-05-23 20:56:28 700 kr
Budgivare 8 2022-05-23 12:57:32 650 kr
Budgivare 7 2022-05-22 22:50:06 600 kr
Budgivare 1 2022-05-23 08:11:00 550 kr
Budgivare 7 2022-05-22 22:50:06 500 kr
Budgivare 6 2022-05-22 16:16:53 450 kr
Budgivare 5 2022-05-21 23:01:46 400 kr
Budgivare 4 2022-05-19 20:15:59 350 kr
Budgivare 1 2022-05-18 21:38:17 300 kr
Budgivare 3 2022-05-19 18:29:55 250 kr
Budgivare 1 2022-05-18 21:38:17 200 kr
Budgivare 2 2022-05-19 00:20:46 175 kr
Budgivare 1 2022-05-18 21:38:17 150 kr
Budgivare 2 2022-05-19 00:20:41 125 kr
Budgivare 1 2022-05-18 21:38:17 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 00:20:36 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 21:38:04 50 kr