Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:13
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Konstböcker
nr. 621578

Konstböcker mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 6 2022-05-25 18:56:06 400 kr
Budgivare 4 2022-05-25 07:21:13 350 kr
Budgivare 5 2022-05-25 16:01:21 300 kr
Budgivare 4 2022-05-25 07:21:13 250 kr
Budgivare 3 2022-05-18 21:35:22 200 kr
Budgivare 3 2022-05-18 21:35:22 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 21:18:55 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 20:29:56 50 kr