Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:31
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fällknivar
nr. 621623

Fällknivar mm ett parti

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-05-20 18:11:15 250 kr
Budgivare 2 2022-05-19 22:52:52 200 kr
Budgivare 3 2022-05-20 18:11:12 200 kr
Budgivare 2 2022-05-19 22:52:52 175 kr
Budgivare 3 2022-05-20 18:11:05 150 kr
Budgivare 2 2022-05-19 22:52:52 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 18:11:00 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 22:52:52 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 15:16:04 50 kr