Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:34
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Solglasögon Ray Ban
nr. 621631

Solglasögon Ray Ban

Anmärkningar: Slitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 5 2022-05-25 18:54:23 400 kr
Budgivare 2 2022-05-23 23:33:32 350 kr
Budgivare 4 2022-05-24 19:06:05 350 kr
Budgivare 2 2022-05-23 23:33:32 300 kr
Budgivare 4 2022-05-23 13:11:30 250 kr
Budgivare 2 2022-05-19 00:10:37 200 kr
Budgivare 4 2022-05-23 13:11:19 175 kr
Budgivare 2 2022-05-19 00:10:37 150 kr
Budgivare 3 2022-05-19 19:22:42 125 kr
Budgivare 2 2022-05-19 00:10:37 100 kr
Budgivare 1 2022-05-18 21:57:43 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 21:57:43 50 kr