Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:41
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Objektiv
nr. 621645

Objektiv, Canon EF 20 mm 1:2,8 + påse

Anmärkningar: mindre fungos

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 5 2022-05-25 16:03:11 700 kr
Budgivare 6 2022-05-25 19:33:16 650 kr
Budgivare 5 2022-05-25 16:03:11 600 kr
Budgivare 6 2022-05-25 19:32:53 550 kr
Budgivare 5 2022-05-25 16:03:11 500 kr
Budgivare 6 2022-05-25 19:32:40 450 kr
Budgivare 5 2022-05-25 15:36:17 400 kr
Budgivare 4 2022-05-24 21:04:38 350 kr
Budgivare 4 2022-05-24 21:04:38 300 kr
Budgivare 2 2022-05-25 07:47:24 250 kr
Budgivare 4 2022-05-24 21:04:38 200 kr
Budgivare 2 2022-05-25 07:47:15 175 kr
Budgivare 4 2022-05-24 21:04:38 150 kr
Budgivare 2 2022-05-23 13:26:26 125 kr
Budgivare 3 2022-05-23 13:12:16 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 19:04:16 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 22:44:07 50 kr