Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:53
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Halsband
nr. 621673

Halsband silver 935 med camé L=42

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 7 2022-05-25 19:50:41 400 kr
Budgivare 6 2022-05-25 18:56:51 350 kr
Budgivare 1 2022-05-24 20:38:15 300 kr
Budgivare 6 2022-05-22 01:47:29 250 kr
Budgivare 5 2022-05-21 23:33:00 200 kr
Budgivare 3 2022-05-20 18:59:20 175 kr
Budgivare 4 2022-05-19 16:11:30 150 kr
Budgivare 3 2022-05-19 10:55:20 125 kr
Budgivare 2 2022-05-18 22:36:27 100 kr
Budgivare 3 2022-05-19 10:55:15 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 22:36:27 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 19:52:43 50 kr