Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:10
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Röllakansmatta
nr. 621723

Röllakansmatta 222 X 171

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 3 2022-05-26 19:07:51 650 kr
Budgivare 4 2022-05-26 19:06:59 600 kr
Budgivare 3 2022-05-26 18:54:18 550 kr
Budgivare 4 2022-05-26 19:04:51 550 kr
Budgivare 3 2022-05-26 18:54:18 500 kr
Budgivare 4 2022-05-25 19:46:15 450 kr
Budgivare 4 2022-05-25 19:46:15 400 kr
Budgivare 3 2022-05-23 21:43:18 350 kr
Budgivare 2 2022-05-22 00:08:57 300 kr
Budgivare 1 2022-05-22 14:34:56 300 kr
Budgivare 2 2022-05-22 00:08:57 250 kr
Budgivare 1 2022-05-22 14:34:45 200 kr
Budgivare 2 2022-05-22 00:08:57 175 kr
Budgivare 1 2022-05-22 14:34:35 150 kr
Budgivare 2 2022-05-22 00:08:57 125 kr
Budgivare 1 2022-05-22 14:34:30 100 kr
Budgivare 2 2022-05-22 00:08:40 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 21:00:11 50 kr