Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:29
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Boken
nr. 621755

Boken om havet + Ingenjörs handbok

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-05-26 19:26:53 200 kr
Budgivare 4 2022-05-26 19:14:14 175 kr
Budgivare 3 2022-05-26 16:07:20 150 kr
Budgivare 2 2022-05-26 15:09:04 125 kr
Budgivare 3 2022-05-26 06:24:28 100 kr
Budgivare 2 2022-05-25 21:06:48 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 20:06:00 50 kr