Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:32
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Knappdragspel
nr. 621761

Knappdragspel, Hagström, i låda m. noter

Anmärkningar: Ej testat på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-05-26 19:27:00 400 kr
Budgivare 6 2022-05-26 19:25:34 350 kr
Budgivare 5 2022-05-26 12:58:44 300 kr
Budgivare 4 2022-05-26 12:39:34 250 kr
Budgivare 3 2022-05-26 08:27:59 200 kr
Budgivare 2 2022-05-26 06:59:15 175 kr
Budgivare 3 2022-05-25 22:37:00 150 kr
Budgivare 4 2022-05-25 21:15:28 125 kr
Budgivare 3 2022-05-23 13:22:09 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 23:38:03 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 22:22:30 50 kr