Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 25 MAJ 20:10
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Verktyg
nr. 621788

Verktyg, maskiner mm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 3 2022-05-21 12:14:27 125 kr
Budgivare 1 2022-05-21 04:03:47 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 08:11:05 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 00:04:36 50 kr