Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:51
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampa Kina
nr. 621802

Bordslampa Kina 1800 tal h=32 utan lampfäste

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 7 2022-05-26 19:48:33 650 kr
Budgivare 4 2022-05-26 19:18:19 600 kr
Budgivare 6 2022-05-26 17:15:23 550 kr
Budgivare 4 2022-05-22 22:37:40 500 kr
Budgivare 4 2022-05-22 22:37:40 350 kr
Budgivare 5 2022-05-25 22:23:01 300 kr
Budgivare 4 2022-05-22 22:37:40 250 kr
Budgivare 3 2022-05-22 01:52:53 200 kr
Budgivare 3 2022-05-22 01:52:53 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 07:48:45 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 23:30:07 50 kr