Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 25 MAJ 20:35
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Maskiner
nr. 621806

Maskiner, bla hörnslip samt bygglampa mm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 3 2022-05-25 17:20:11 175 kr
Budgivare 5 2022-05-25 08:57:09 150 kr
Budgivare 4 2022-05-24 20:38:29 125 kr
Budgivare 3 2022-05-22 21:17:32 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 00:00:11 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 22:12:38 50 kr