Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:55
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Damväskor
nr. 621807

Damväskor bla Tiger

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-05-26 19:52:20 300 kr
Budgivare 5 2022-05-26 17:15:03 250 kr
Budgivare 3 2022-05-26 13:25:26 200 kr
Budgivare 5 2022-05-26 17:14:59 200 kr
Budgivare 3 2022-05-26 13:25:26 175 kr
Budgivare 4 2022-05-26 15:39:06 150 kr
Budgivare 3 2022-05-26 13:25:15 125 kr
Budgivare 2 2022-05-25 20:44:09 100 kr
Budgivare 1 2022-05-24 22:43:07 75 kr
Budgivare 2 2022-05-25 20:43:56 75 kr
Budgivare 1 2022-05-24 22:43:07 50 kr